МАРКИ БЕТОНУ. КЛАСИФІКАЦЯ

     Марка бетону М100 підходить для початкових етапів будівництва, заливки підбетонки. Фундамент з марки бетону М 100 годиться для парканів, дерев'яних будинків, невеликих гаражів та сільськогосподарських будівель.

      Марка бетону М150 підходить для легкого стрічкового фундаменту, підготовчих бетонних робіт. Марка бетону В7,5 застосовується для фундаментів невеликих одноповерхових житлових будинків з шлакоблоку, пінобетону і газобетону. Підходить для фундаментів гаражів, сільськогосподарських будівель.

      Марка бетону М200 використовується дуже часто в будівництві житлових одно- і двоповерхових будинків з легким типом перекриття. Дана марка бетонних сумішей відноситься до конструкційних за своїми характеристиками міцності і використовується у виробництві залізобетонних виробів. 

      Марка бетону М250 і М300 підходить для фундаментів великих приватних житлових будинків. Марка М300 використовується для заливки фундаменту котеджів з висотою до 5 поверхів. Бетон марки М300 перший по міцності, який рекомендують використовувати для монолітних перекриттів.

Марка бетону М400 застосовують в будівництві багатоповерхових будівель висотою до 20 поверхів.

    У проектах зазвичай вказується необхідна марка бетону для фундаменту і інші характеристики бетонної суміші. Під характеристиками бетону мається на увазі його рухливість (пластичність), морозостійкість і водонепроникність (коефіцієнт водонепроникності W).

Немає коментарів
Додати коментар