СКІЛЬКИ КОШТУЄ 1 м.кв. ГОТОВОЇ БРУКІВКИ?

Ціни приведені станом на жовтень 2018 року!


Даний розрахунок вартості тротуарної плитки і витрати матеріалів надано виключно в цілях ознайомлення, оскільки вартість укладки залежить від типу грунту, передбачуваного навантаження та типу подушки для бруківки. Зазвичай повну вартість матеріалу (пісок, щебінь, гранвідсів) визначає сам майстер, а у випадку складного візерунку кількість бруківки розраховується спеціальними програмами. Тому слід розуміти, що вартість одного квадратного метру бруківки може дуже кливатися.Що потрібно?


На один квадратний метр вкладеної бруківки середній розхід 0,2 м.куб. щебеню та 0,1 м.куб. відсіву (або 0,5 м.куб. піску). Для встановлення поребрика нам також знадобиться напівсухий бетон або цементно-піскова підсипка (для засипання рівчаку під поребрик глибиною 10-20 см).Бруківка


Вартість 1 м.кв. найпоширенішої бруківки "Старе Місто" товщиною 4 см сірого кольору 180-199 грн по Західній Україні, в залежності від заводу-виробника.
Для порівняння - вартість бруківки товщиною 6 см починається від 199 грн, а товщиною 8 см - від 233 грн
Поребрик - від 59 грн/м


Робота


Вартість робіт по Івано-Франківську та області - 100 грн/м.кв. бруківки та 70 грн/м.кв. поребрикаДоставка


Доставка вантажівкою - 20-25 грн/км
Розгрузочно-Погрузочні роботи 35 грн/піддон


Загальна вартість


Підрахувавши приблизну вартість вкладеної бруківки з роботою, ми бачимо, що сума на 1 кв.м. вийшла така:
180 грн (бруківка сіра 4 см) + 120 грн (робота з врахуванням поребрику) + 70 грн (сипучі матеріали та цемент) = 370 грн
Приблизно стільки нам знадобиться грошей на готовий квадратний метр бруківки для подвір'я.

Припустимо що маємо загальну площу тротуару 50 м.кв., відповідно вартість матеріалу з роботою вийде 18 500 грн. Якщо Ваш об'єкт знаходиться в 50 км від міста, то загальна вартість з доставкою, погрузкою, розгрузкою складе до 21 000 грн.


Цікаво, що коли ви оберете бруківку товщиною 6 см різних кольорів і форм, її приблизна вартість на ту ж площу подвір'я суттєво не зміниться. 23-24 тис. грн буде коштувати матеріал з доставкою та роботою на подвір'я розміром 50 м.кв.


Слід пам'ятати, що на загальну вартість впливає багато факторів та безпосередньо Ваші побажання. Тому для більш точного прорахунку звертайтесь до нас - порадимо і допоможемо обрати бруківку на будь-який смак.


ЩЕ НЕ ОБРАЛИ БРУКІВКУ? ВЕЛИЧЕЗНИЙ АСОРТИМЕНТ БРУКІВКИ НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/


Телефонуйте нам в робочі дні з 9:00 до 17:00
+38 068 80-26-646
+38 050 75-03-759


Або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 21(а), ТЦ Майстер, магазин № 12 (2 поверх)


#BUDMAT_IF_UA #БУДМАТІванофранківськ #ІваноФранківськ #БудматБруківка #БудматПодвіря #будівництво #будівельніматеріали #будівельнийблог #блог #строительство #стройка #строительныйблог #тротуарнаплитка #бордюр #поребрик #БудівельніБлоки #тротуарнаяплитка #будматеріали #інтерєр #Газоблоки #брусчатка #сад #архітектура #будинок #затишок #дача #котедж #Бруківка #плитка

Немає коментарів
Додати коментар