СКІЛЬКИ КОШТУЄ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ МІНЕРАЛЬНОЮ ВАТОЮ З ВУЛИЦІ?!

Ціни актуальна станом на жовтень 2018 року!

Мета цього заходу полягає в тому, щоб обмін теплом між, безпосередньо, будинком і вулицею скоротився до максимально-мінімальних розмірів. В результаті витрати на опалення впадуть, а влітку кондиціонер може взагалі не знадобитися. Утеплення фасаду - роботи, що вимагають витрат матеріалів, а також часу і сил фахівців, а тому, звичайно ж, ця робота має певну вартість. Але ціна утеплення повністю окупиться в найближчому часі за рахунок економії тепла.

Є багато способів та матеріалів для утеплення будинку, про які ми розповідали раніше. В цій статті ми проведемо розрахунок вартості утеплення мінеральною ватою з усіма можливими витратами.Матеріали


Ми склали для зручності табличку із всіма необхідними матеріалами для утеплення, і виходячи з неї порахували вартість одного квадратного метру утеплення. За самі матеріали ця вартість складає 431 грн 23 коп.

За основу утеплення ми взяли Мінеральну вату Техноніколь щільністю 135 кг/м3, товщиною 5 см (2,88 м2 в упаковці) та зовнішнє покриття стін Ceresit CT-35 2,5 мм Короїд.
Робота


Середня вартість робіт з утеплення 210 грн/м.кв. Також ми можемо зробити для Вас утеплення "під ключ".Доставка


Вартість доставки на данний момент по Івано-Франківській області в середньому складає 17 грн/км. Беручи всі матеріали для утеплення у нас, ми організуємо доставку однією вантажівкою, що дозволить зекономити Вам свій час та кошти.


Підсумок


Вартість утеплення Вашого будинку буде коштувати 641 грн, 23 коп. за один квадратний метр стін + доставка матеріалів.


ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ТА УТЕПЛЕННЯ "ПІД КЛЮЧ" НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/products/category/uteplennya-ivano-frankivsk


Телефонуйте нам в робочі дні з 9:00 до 17:00
+38 068 80-26-646
+38 050 75-03-759


Або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 21(а), ТЦ Майстер, магазин № 12 (2 поверх)


#BUDMAT_IF_UA #БУДМАТІванофранківськ #ІваноФранківськ #БудматФасад #БудматУтеплення #будівництво #будівельніматеріали #будівельнийблог #блог #строительство #стройка #строительныйблог #Фасад #Короїд #МинеральнаяВата #утеплення #Сайдинг #будматеріали #інтерєр #екстерєр #ремонт #дизайн #архітектура #будинок #затишок #дача #котедж #МинВата #МінВата

Немає коментарів
Додати коментар