ЯК ОБРАТИ ВОДОСТОЧНУ СИСТЕМУ?

Водостічна система – невід'ємний елемент облаштування приватного будинку чи котеджу, яка виконує кілька функцій: захисну та естетичну. Система захищає стіни й фундамент будинку від руйнівного впливу вологи та надає довершеності покрівлі та фасаду будь-якого стилю.За матеріалом виготовлення водостоки бувають металеві й пластикові.
Кожний різновид облаштування водостічної системи має свої переваги, залежно від передбачуваного клімату використання, інтенсивності опадів, потенційного фізичного навантаженню у зимову пору, можливості обледеніння.


Пластикові водостоки

Водостоки із ПВХ (полівінілхлориду) відрізняються великою стійкістю до агресивних впливів навколишнього середовища, не піддаються корозії, не руйнуються від прямої дії ультрафіолетових променів.

Місця стику елементів пластикового водостоку кріпляться за допомогою клею або гумових ущільнювачів.
Пластикові водостоки рекомендовані до використання у будь-яких кліматичних зонах. Однак при серйозних і тривалих навантаженнях снігового покриву варто звернути увагу на водостоки з металу.


Металеві водостоки

Металеві водостічні системи є досить міцними і такими, які витримують максимальні навантаження та різний температурний режим (від -40°С до 100 і вище °С ).
З метою запобігання корозійних процесів, метал покривають шаром полімерного матеріалу. Термін експлуатації таких водостоків практично необмежений.

Рекомендації з вибору водостоків

Усім звичний уже водостік, на перший погляд здається невигадливою конструкцією. Дехто навіть впевнений, що водостічна система – цілком не обов'язкова до установлення.
Однак за відсутності водостічної системи волога здатна за кілька діб завдати серйозної шкоди будинку. Стікаючи по стінах, волога проникає у підвальні приміщення, під фундамент, порушує внутрішній мікроклімат житла.

Незалежно від того, якої конструкції покрівля і з скількома вона схилами, водостічна система повинна бути обов'язково встановлена.


Яку ж систему вибрати і які параметри враховувати ?


1. Незалежно від того, з якого матеріалу облаштована покрівля, водостічна система із сучасного, високоякісного пластику завжди виглядатиме гармонійно й вишукано.

2. За умови невеликого затишного приватного будинку чи величезного особняка пластикові водостоки, підібрані у тон фасаду або покрівлі, стануть чудовим рішенням для водовідводу. Окрім того, пластик абсолютно невибагливий у догляді й незмінно витримує будь-яке агресивне середовище.

3. Якщо враховувати вартість матеріалів водостоку, то найбільш дорогим матеріалом є мідь, а середнім за ціною є сталевий водостік. Однак вони, скоріш за все, примха, ніж необхідність. Найвигідніший та найнадійніший все таки пластиковий водостік.

4. Передбачувані навантаження на водостік. Кількість зимових опадів, що переважає у нашому західному регіоні, з легкістю витримують пластикові системи водостоків, не уступаючи металевим за ефективністю.

5. Оціните потенційні перепади температур.
Металеві труби й елементи з'єднуються між собою за допомогою гумових ущільнювачів, які компенсують температурне розширення металу. Однак за умови встановлення водостоків у помірних кліматичних зонах пластикові водостічні системи будуть кращим рішенням, при якому не потрібно переплачувати за метал.


Пластикові водостоки

Сучасний, міцний матеріал ПВХ (полівінілхлорид), або, як його частіше називають – пластик, користується все більшою популярністю у забудовників. Пластикові водостічні системи здатні не лише всерйоз конкурувати з металевими водостоками, але й гармоніювати із зовнішнім виглядом будинку, вдало його доповнюючи.

1) За своїми функціональними харакnеристиками пластикові водостоки мають кілька істотних переваг.

2) Мала вага конструкції. Оскільки пластик є легенею по вазі матеріалом, водостік легко монтувати й кріпити.

3) Простота установки системи. Пластиковий водостік простий у монтажі й не потребує спеціальних навичок. Ознайомившись із детальною покроковою інструкцією, можна самостійно та швидко встановити водостічну систему.

4) Стійкість до будь-якого температурного режиму.
Пластикова водостічна система, завдяки сучасному полімеру витримує як морозні зими північних широт, так і палюче сонце жарких країн.

5) Стійкість до впливу зовнішнього середовища й опадів.
Пластик не піддається корозії, негативній дії вологи або прямих сонячних променів. Тому пластиковий водостік зберігає свій первісний вигляд протягом кількох років.

6) Тривалий строк експлуатації.
Зазвичай якісні пластикові водостічні системи мають термін експлуатації 50 років. Окрім того, пластиковий водостік не потребує сервісного обслуговування, заощаджуючи таким чином кошти й час.

7) Великий спектр кольорів.
Практично уся колірна палітра пластикових водостоків дає змогу підібрати систему будь-якого стилю й дизайнерських рішень будинку. Водостік може естетично контрастувати із тілом будинку або повністю гармоніювати, зливаючись із кольором фасаду або покрівлі.

8) Вибір форм.
Труби водостоку можуть бути як круглої, так і прямокутної форми. Вибір залежить виняткова від уподобань та потреб.

Вартість. Слід пам’ятати, що найбільшим плюсом пластикових водостоків є ціна. Порівняно із металевими системами, пластик, як правило, суттєво нижчої вартості.


Металеві водостоки

Види металевих водостоків та їхні переваги


Сталь

Найпоширенішими є сталеві водостоки, що мають високий рівень міцності. Для виробництва водостічних труб і елементів системи водовідводу використовується оцинкована сталь. Насправді водостоки зі сталі із полімерним покриттям витримують будь-які перепади температури, вони «не бояться» рясних опадів протягом усього року.


Мідь

Мідні водостоки символізують красу, престиж, респектабельність і не лише. Мідні водостоки є найдовговічнішими. Оскільки мідь є хімічно інертним металом, мідні водостоки можуть слугувати більше 150-и років без заміни елементів системи.

Тому, якщо Ви зводите особняк «на століття», розраховуючи передати його наступним поколінням, водостоки з міді стануть ідеальним рішенням. Безумовно, вартість мідних систем водовідводу є суттєво вищоювід сталевих або пластикових.


Цинк-титан

Цинк-титанові труби й елементи системи абсолютно не піддаються корозійним процесам. І лише невелике додавання до сплаву титану забезпечує водостічній системі максимальну міцність, твердість, стабільність до навантажень. Такий сплав не потребує нанесення додаткового захисту, як, наприклад, сталеві труби. Цинк-титан не піддається руйнівному впливу опадів, ультрафіолету, кислотного середовища.

Вибираючи металеві водостоки, споживач отримує надійну й довговічну систему водовідводу.


ЯКІСНІ ВОДОСТОЧНІ СИСТЕМИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ВИ ЗМОЖЕТЕ ОБРАТИ НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/products/category/2571273


Телефонуйте нам в робочі дні з 9:00 до 17:00
+38 068 80-26-646
+38 050 75-03-759


Або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 21(а), ТЦ Майстер, магазин № 12 (2 поверх)


#BUDMAT_IF_UA #БУДМАТІванофранківськ #ІваноФранківськ #БудматВодосточніСистеми #будівництво #будівельніматеріали #будівельнийблог #блог #строительство #стройка #строительныйблог #покрівля #водосток #перекриття #дах #ринва #будматеріали #інтерєр #екстерєр #ремонт #дизайн #архітектура #будинок #затишок #дача #котедж #водосточнасистема #водосточнісистеми

Немає коментарів
Додати коментар