ЯК ОБРАТИ БУДІВЕЛЬНІ БЛОКИ?

Почнемо з того, які види блоків існують:

Більшості людей на етапі проектування свого заміського житла важко вибрати кращий матеріал. На сьогодні ринок будматеріалів має кілька типів штучних каменів для будівництва. Вони розрізняються по області застосування, способом укладання, технології виробництва.


Для зведення будинків найчастіше використовують такі блоки:


  1. пінобетонні;
  2. газосилікатні;
  3. керамзитобетонні;
  4. блоки з арболіту;
  5. полістиролбетонні;
  6. стружкобетонні;
  7. шлакоблоки.


Розглянемо детальніше найбільш популярні види.


Газосилікатні блоки

Склад: силікатний компонент, піноутворювач.

Головний плюс отриманого продукту - його теплотехнічні характеристики. Газосилікат сам є утеплювачем. Коефіцієнт теплопровідності структури: 0,15-0,3 Вт/м°C.

Спосіб монтажу: кладку фіксують на спеціальний клейкий склад або цементно-піщаний розчин.

Зверніть увагу! Не рекомендується використовувати дані блоки для зведення важких несучих опор і стін. Вони частіше застосовуються в огороджувальних конструкціях.
Володіє найменшим з представлених зразків об'ємним вагою, всього 200-600 кг/м3.

Матеріал з низькою міцністю, до 20 кг/см2. Має відносно інших видів найбільший показник усадки (1,5% мм/м). Так само як і пінобетон проявляє погану вологостійкість і морозостійкість (близько 10 циклів).Пінобетонні блоки

Склад: цемент з піском, піноутворювачі.

Спосіб застосування: кладка здійснюється як на будівельний розчин, так і на різні синтетичні клейові суміші. Матеріал придатний для будь-яких типів стін до 3 поверху включно.

Піноблок має середні характеристики: від 10 до 50 кг/см2.

Головний мінус його - низька гидроустойчивость. Водопоглинання - 95%. Тому спільно з піноблоками доводиться закуповувати гідро - і пароізоляцію.Керамзитні блоки

У складі: пісок, цемент та керамзит.

Керамзитом називають легкі пористі гранули, отримані в результаті випалу глини.

Спосіб монтажу: блоки встановлюються порожнечами всередину на попередньо нанесений будівельний розчин. Матеріал передбачений для всіх видів стін.

Має найкращі характеристики серед інших представлених зразків: 75-150 кг/см2

Практично відсутній фактор усадки. Володіє хорошими показниками гідростійкості і морозостійкості. Керамзитобетон може регулювати вологість у приміщенні, вбираючи або випаровуючи її.


Зверніть увагу! Мікроклімат у таких будинках схожий на мікроклімат в дерев'яному зрубі.Значення характеристик
Міцність - максимальне навантаження при стиску, яку здатний витримати блок, не зруйнувавшись. При стандартних габаритах, під зусиллям 50 кг/см2 він переносить 37 000 кг.

Об'ємна вага - це щільність елемента, що враховує його пори і порожнечі. Простіше кажучи - це вага одного кубометра матеріалу.

Теплопровідність - кількість тепла, яке передає через себе стіна площею один квадратний метр, при різниці зовнішньої і внутрішньої температури на один градус.

Морозостійкість - це кількість циклів замерзання і відтавання, в результаті яких відбудеться зниження міцності на 10%. Показує термін служби.

Усадка - значення, на яке стискається блок під час експлуатації будівлі.

Гідропоглинання - об'єм вологи, який поглинає матеріал.


На що звернути при покупці продукції.
Якісні будівельні блоки мають однакові габарити, з рівною поверхнею. Це можна перевірити, поклавши кілька блоків впритул один до одного. Нерівності на поверхні виробів приведуть до перевитрати цементного розчину, а також створять містки холоду. Щоб оцінити міцність матеріалу, візьміть невеликий шматочок пористого бетону в руки і спробуйте його розкришити. Якщо вам це вдалося зробити з легкістю, значить, виробник заощадив на кількості в'яжучого елементу, порушивши технологію виготовлення.

Добре складений і упакований товар не втратить своїх якісних характеристик. Тому, слід подбати про зону зберігання товару. Компанія, що дорожить своєю репутацією, складує блоки на дерев'яних піддонах, запобігаючи згубному впливу зовнішніх факторів.

ЯКІСНІ БЛОКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ВИ ЗМОЖЕТЕ ОБРАТИ НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/products/category/2560106


Телефонуйте нам в робочі дні з 9:00 до 17:00
+38 068 80-26-646
+38 050 75-03-759


Або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 21(а), ТЦ Майстер, магазин № 12 (2 поверх)


#BUDMAT_IF_UA #БУДМАТІванофранківськ #ІваноФранківськ#БудматЦегла #будівництво #будівельніматеріали #будівельнийблог#блог #строительство #стройка #строительныйблог #покрівля #стіни#перекриття #стіна #будматеріали #інтерєр #екстерєр #ремонт#дизайн #архітектура #будинок #затишок #дача #котедж#будівельніблоки #блоки

Немає коментарів
Додати коментар