ЯК ОБРАТИ БРУКІВКУ (Тротуарну плитку) ?

В наш час бруківка є найпопулярнішим видом покриття для прибудинкових територій, садових і паркових доріжок, тротуарів, стоянок біля магазинів та офісів. Як вибрати тротуарну плитку, щоб вона вписалась в дизайн Вашої території, була зручною і практичною і прослужила багато років?Як придбати якісну плитку
Бруківка влітку сильно нагрівається сонцем, восени заливається дощами, а взимку замерзає і знову відтає. А матеріал для доріжок і майданчиків повинен витримувати будь-які несприятливі дії і саму інтенсивну експлуатацію. Тому виготовлення бруківки повинно проходити з дотриманням усіх технологій і стандартів, з використанням якісних матеріалів.


Як не переплачувати, купуючи бруківку
Для того щоб правильно вибрати покриття, потрібно враховувати його призначення. Наприклад, якщо ви хочете купити плитку для мощення паркувального місця або для укладання під'їзної дороги, вам потрібно більш міцне покриття. А для тротуарів, садових доріжок достатньо купити тротуарну плитку товщиною 4см., зекономивши чималі кошти. Загалом для прибудинкових територій варто купувати бруківку товщиною 4-6см., а для доріг, промислових об'єктів 8-10см. І ще один момент, чим дрібніші елементи плитки, тим більше буде швів між ними. В такій бруківці краще розподіляється навантаження між елементами, відповідно вона може витримувати більші навантаження і довше прослужить.


Вкладання бруківки
Не менш важливо для тривалої експлуатації правильне вкладання бруківки, з дотриманням технологій. Головне зробити хорошу основу з піску, потім щебеню крупнішої фракції. Укладка бруківки проводиться найчастіше на суміш відсіву з цементом. Краще для цього підходить гранітний відсів, він не втягує в себе воду, на відміну від базальтового.


Купуючи бруківку в БУДМАТ.ІФ.ЮА ви зможете обрати найбільший спектр кольорів, типів і цінового діапазону в залежності від Ваших потреб та бюджету. Ми співпрацюємо з найбільшою кількістю заводів по всьому західному регіону, тому гарантуємо, що якість і ціна вас не розчарує.


Також ми можемо запропонувати для Вас бригаду висококваліфікованих та досвідчених майстрів, які вкладуть бруківку в заданому місці дуже швидко та якісно.

ОБРАТИ БРУКІВКУ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/…/categ…/brukivka-ivano-frankivsk-tsina


Немає коментарів
Додати коментар