ЯК ОБРАТИ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЮ

Цим питанням завжди задається кожен хто хоче накрити свій дах металочерепицею. У першу чергу слід розуміти, що така покрівля це метал, а в металі найголовніше - захист від корозії. Як відомо - найкращим захисним покриттям для металочерепиці є цинк. Його наносять рівномірним шаром на поверхню металочерепиці, чим товще шар - тим він краще захищає метал від пошкоджень. На сьогоднішній день покрівельний ринок насичений різноманітним металом з вмістом цинку від 80 до 275 г/м.кв. Рекомендована кількість (мінімальна норма цинку) - 200 г/м.кв.


1. БУДМАТ.ІФ.ЮА пропонує своїм клієнтам металочерепицю з вмістом цинку від 225 г/м.кв. До неї відносяться - бельгійська, польська, німецька, шведська, італійська металочерепиця , і до 275 г/м.кв. - фінська черепиця RuuKKi


2. Ще одним важливим моментом у виборі металевої крівлі являється сама товщина металу. Вона коливається від 0.4 до 0.5 мм. Рекомендована мінімальна товщина - 0.45 мм (наприклад бельгійський метал). Такі метали як польський, німецький, шведський, італійський та фінський мають товщину - 0,5мм. Найкращий варіант коли з обох сторін сталевого листа нанесено однаковий слой цинку.


3. У плані довговічності, також не малу роль відіграє саме полімерне покриття, інакше кажучи фарба, а також напилення - поліестер (у народі відоме як глянц), а також матт-поліестер (подвійний матт). Якщо розглянути ще раз такого виробника як RuuKKi - він виготовляє 4 види покриттів, а саме:
PE (поліестер), PEMA (поліестер матовий), Purex (пурекс), PUMA (маттпурал). Матові покриття завжди дорожчі, тому що більша товщина захисного покриття, також матт стійкіший до механічних пошкоджень (подряпин). В залежності від хімічного складу та вмісту захисного покриття надається гарантія. В середньому від 10 до 50 років на технічні властивості.


4. Якісна металочерепиця завжди буде мати маркування, в залежності від виробника металу воно вміщує назву бренду, штрихкод партії, також у дорожчих виробників - час та країна, що пресувала (гнула) метал.


5. Стосовно добірних, комплектуючих елементів до металочерепиці - їх ліпше всього брати разом з металочерепицею, щоб вони були виготовленні з того самого металу. Якщо взяти комплектуючі з дешевшого металу, то він почне вигорати, що буде помітно на загальному фоні даху.

Висновок: форма (хвиля) покрівлі не впливає на якість, тільки листи металу завдяки своїй формі буде дещо міцнішим, а іноді менш відходними, але в цілому метал той самий.

Яку черепицю вибрати? Яка краща? Краща з більшим вмістом цинку, більшою товщиною металу, маттовим покриттям, маркована, і найголовніше - купляйте повну комплектацію даху безпосередньо у продавця, щоб уникнути неприємних моментів та зайвих клопотів.

Першим заводом виробником металочерепиці був саме фінський завод фірми RuuKKi. Тому вони можуть впевнено заявляти про якість сировини так як вони самі виливають сталь, наносять захисні покриття та пресують потрібну форму металочерепиці.


Проте в Україні та більшості інших європейскиї країн поширена практика (і є основною) закупівлі самого металу з заводів-виробників, який транспортується великими рулонами і вже гнеться по обраній Вами формі хвилі на локальних заводах. Дотримуються всі норми і технології, тому це ніяк не відображається на якості металочерепиці.
Саме завдяки цьому Ви можете купити металочерепицю в Івано-Франківську та області в будь-якій хвилі та кольорі, навіть під замовлення за доволі короткий термін.


ОБЕРІТЬ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЮ НА НАШОМУ САЙТІ
https://budmat.if.ua/products/category/pokrivlya-dahu-ivano-frankivsk


Телефонуйте нам в робочі дні з 9:00 до 17:00
+38 068 80-26-646
+38 050 75-03-759


Або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 21(а), ТЦ Майстер, магазин № 12 (2 поверх)

Немає коментарів
Додати коментар