Застосування профнастилу

 Сталь - ідеальний матеріал для покрівлі даху: вона міцна і довговічна. Але є один великий мінус: сталевий лист має велику вагу, що неприпустимо для великої площі покриття. У будівельників виникла непросте завдання: як зменшити вагу матеріалу, зберігши при цьому його міцність і жорсткість?

Паркан з профнастилаТак і був винайдений профнастил - легкий сталевий матеріал. Для його виготовлення необхідне гофрування (профілювання) сталевого листа. Його трапецієвидна конструкція дозволяє зберегти початкову жорсткість сталі.

 

 

 Профнастил дуже схожий на металочерепицю як способом установки, так і багатьма якостями. Але, природно, між ними багато важливих відмінностей. Основним є те, що профнастилом можна покрити будь-який, навіть горизонтальний, дах. А ось металочерепицю використовують тільки при куті схилу не менше 14 градусів.

 

Профнастил застосовують не лише для покрівлі. Дуже часто з нього встановлюють паркани, зводять стіни та інші об'єкти, також з ним працюють, як з матеріалом для обробки фасадів будівель. Для роботи з профнастилом застосовують "болгарки". Але місця зрізу матеріалу необхідно пофарбувати, а оброблювані ділянки перед різкою потрібно захистити, щоб їх не пошкодила вилітаюча тирса. При роботі з покрівельним профнастилом необхідно бути дуже обережним. Ні в якому разі не можна допускати пошкодження його цинкового або полімерного покриття, інакше матеріал швидко прийде в непридатність.

 

Роботи з профнастилом вимагають досвіду і дбайливого відношення, тому його монтаж, особливо при покрівлі будівлі, краще всього довірити професіоналам.

 

Стіновий профнастил дуже часто використовують при оформленні стін, як внутрішніх, так і зовнішніх. Виробляють його з якісної оцинкованої сталі. Він легкий у монтажі, володіє хорошими антикорозійними властивостями і відносно небагато важить.

 

Даний матеріал відмінно підходить для будівництва парканів та воріт з профнастилу. В даному випадку рекомендується використовувати стіновий профнастил з полімерним покриттям. При будівництві складів або промислових приміщень необхідно використовувати оцинковані профлисти.

 

Також стіновий профнастил вигідно використовувати у будівництві за рахунок його невисокій вартості.

Немає коментарів
Додати коментар