Металочерепиця з покриттям поліестер

 Складаючи кошторис на будівництво або ремонт, замовники намагаються підібрати матеріали одночасно недорогі, але досить якісні, щоб бути впевненими в міцності майбутньої будови.
Що стосується покрівельного покриття, багато видів продукції такого плану (натуральна черепиця, профнастил) останнім часом втратили колишню популярність, так як на ринку в даний момент з'явилася обшивка кращої якості, що володіє більш високими технічними характеристиками.
Зокрема, таким матеріалом стала металочерепиця з покриттям поліестер. Сьогодні ми поговоримо про те, що це і в чому, власне, полягають його основні новаторські властивості.

Що таке поліестер?
Поліестером називається недороге фінське покриття на основі поліефіру. Його часто використовують в будівлях, де не потрібно особливих міцнісних властивостей.

Листи металочерепиці, вкриті даною , здатні витримувати високу температуру повітря, а також непогано протистоять корозії.

Тим не менш, механічні пошкодження такої покрівлі нанести особливої праці не складе, опір такого роду пошкоджень у поліестеру нижче, ніж у, наприклад, пурала.

                                         
Переваги покриття
Металочерепиця з покриттям поліестер володіє хорошою зносостійкістю, стійка до вицвітання і впливу ультрафіолетових променів. Не вбирає воду.
Гарантія на продукцію такого класу становить мінімум 5 років. При цьому експлуатаційний термін сталевих листів збільшується фактично в два рази.
Речовина надає покрівлі приємний матовий блиск, а так як поліестер не вицвітає, замовник може підібрати досить яскраву колірну композицію, яка буде зберігати свою привабливість протягом довгих років. Варто відзначити, що дане покриття надає даху оригінальний і незвичайний вигляд, що робить архітектуру будівлі більш вишуканою та витонченою.
І нарешті, остання перевага матеріалу полягає в його невисокій ціні. Тому замовивши для своєї покрівлі металочерепицю з покриття поліестер замовник може бути впевненим, що обрав оптимальне рішення.

Немає коментарів
Додати коментар