Клінкерна цегла

 Цегла клінкерна застосовують у будівництві не тільки для облицювання фасадів будинків. У ландшафтному дизайні вона використовується при влаштуванні майданчиків, садових доріжок, для мощення тротуарів. Вкрай низьке водопоглинання (менше 3%) і висока морозостійкість роблять клінкерну цеглу ідеальним облицювальним матеріалом. Вражає і довговічність цього матеріалу: фасад може зберігати цілісність і гарний зовнішній вигляд більше ста років. Оброблений клінкерною цеглою будинок буде переходити спадкоємцям, не втрачаючи респектабельного вигляду і якості!Такі характеристики пояснюються тим, що виробляють клінкерна цегла з особливого виду тугоплавких глин, родовища яких знаходяться лише в Європі. Цим фактом поряд з досить складним виробничим процесом виготовлення  обґрунтовано відносно високу вартість клінкерної цегли. При випалюванні температура досягає 1300° С, відбувається спікання сировинного матеріалу, при цьому зникають порожнини і будь-які сторонні вкраплення. Цегла виходить непористою, міцною і дуже довговічною. Поверхні можна надати як ідеально гладку, так і шорстку текстуру. Широке розмаїття кольорів створюється не добавками яких-небудь хімічних сполук, а шляхом змішування глин різних родовищ. Тому клінкерна цегла – екологічний матеріал, що повністю складається тільки з натуральних компонентів.

Клінкерна цегла вважається найкращим матеріалом для облицювання фасаду будівлі. Адже він дуже міцний і може прикрашати будинок не одну сотню років, вимагаючи мінімум догляду. Форма клінкерної цегли може бути самою різною. Крім традиційної прямокутної форми існує безліч різноманітних фасонних елементів: це можуть бути скоси, кути і різні округлення. Ними оформляють арки, обрамовують віконні та дверні прорізи, обробляють колони, каміни і інші елементи архітектури. Застосовуючи різні стилі укладання, підбираючи вдалі поєднання кольорів, можна досягти дивовижної краси і неповторності вигляду будови. Будинок, який оброблений клінкерною цеглою, завжди виглядає оригінально, акуратно й охайно. Такий будинок буде вигідно виділятися серед сусідніх і позитивно характеризувати своїх господарів.

Особлива міцність і практично повна відсутність поглинання вологи роблять клінкер незамінним в мощенні. У ландшафтному дизайні клінкерна бруківка широко використовується для мощення тротуарів, присадибних майданчиків і садових доріжок. Можливість вибрати саму химерну форму доріжок, різноманітність способів укладання та широкий спектр квітів дозволяють зробити ландшафт неповторним і втілити будь-які, самі сміливі ідеї. Бруківку легко монтувати, а в разі необхідності нескладно розібрати і перенести в інше місце. Доріжки в саду, майданчики біля басейнів завжди будуть мати чистий доглянутий вигляд. Клінкерна цегла дозволяє оформити присадибна ділянка в традиційному для Європи стилі.


Садиба, в оздобленні якої застосовано клінкерна цегла – це завжди оригінальна, гарна, добротна забудова, яка порівнянна з аналогічною житловою забудовою в європейських країнах.

Немає коментарів
Додати коментар