Покрівельний профнастил

 Профнастил виготовляється з оцинкованої сталі методом холодного профілювання з нанесенням захисного покриття з полімеру. Профілювання збільшує жорсткість металевого листа в 3 рази. Тому профнастил це легкий і міцний матеріал.

 

Вибираючи профнастил для покрівлі, треба звернути увагу на:

-ширину аркуша.

-висоту хвилі.

-тип полімерного покриття.


Висота хвилі для покрівельного профнастилу допускається в межах від 10 до 114 мм На практиці найчастіше для цієї мети застосовують листи висотою від 18 до 35 мм.

Якісні характеристики полімерного покриття теж відрізняються. Для покрівельних матеріалів рекомендуються покриття:

-Пурал. Має невисоку вартість і хороші декоративні властивості. Стійкий до перепадів температур і корозії, не вигорає на сонці.

-Поліестер. Буває матовий та глянцевий. В останні роки все більшу популярність набувають матові типи покриття. Має високу антикорозійну стійкість, а також стійкий до впливу сонячних променів і механічних пошкоджень.

 -Покриття на основі фторовмісних полімерів. Підходить для суворого клімату. Стійкий до впливу агресивного середовища, механічних пошкоджень, корозії та вигоряння на сонці.


Покрівельні листи можна замовити за індивідуальними розмірами. Це полегшить покрівельні роботи і зменшити можливість появи корозії в місцях порізки в кілька разів. Порізка в заводських умовах не пошкоджує захисне покриття, що збільшує довговічність даху. При виконанні монтажних робіт не допускається виконувати ріжучі роботи за допомогою абразивного круга - це призведе до корозії. Такі роботи виконуються ножицями по металу або пилкою з твердосплавними зубами.

 

Необхідно дотримуватися правила транспортування та зберігання профільних листів. Для того, щоб уникнути деформації, пачки листів рекомендується перевозити в один ярус. Вони повинні бути надійно закріплені і їх довжина не повинна перевищувати довжину кузова автомобіля. Зберігати пачки профнастилу треба на рівній поверхні, розмістивши на дерев'яних рейках в один ярус. Під відкритим небом допускається зберігання протягом не більше двох тижнів.

Немає коментарів
Додати коментар