Блог

ВИБІР БЕТОНУ З УРАХУВАННЯМ НАВАНТАЖЕННЯ

Для того щоб визначитися, який бетон потрібен для фундаменту, необхідно розрахувати навантаження, яку він буде відчувати, підрахувати оптимальні розміри будинку. Загальне навантаження включає в себе:

МАРКИ БЕТОНУ. КЛАСИФІКАЦЯ

     Марка бетону М100 підходить для початкових етапів будівництва, заливки підбетонки. Фундамент з марки бетону М 100 годиться для парканів, дерев'яних будинків, невеликих гаражів та сільськогосподарських будівель.

      Марка бетону М150 підходить для легкого стрічкового фундаменту, підготовчих бетонних робіт. Марка бетону В7,5 застосовується для фундаментів невеликих одноповерхових житлових будинків з шлакоблоку, пінобетону і газобетону. Підходить для фундаментів гаражів, сільськогосподарських будівель.

Підготовка стін перед установкою плит перекриття

     Несучі стіни піддають нівелюванню. Вони повинні бути максимально рівними по висоті, допустима розбіжність становить максимум 10 мм. Виявити різницю висот можна задопомогою довгої балки, яка розміщується на двох протилежних стінах. Поверх бруса ставиться будівельний рівень, і чим він довший, тим точніше отриманий результат.

     Таким чином, перевіряються всі опори під плити перекриття. При цьому важливо проводити виміри якомога частіше. Для цього балка або брус встановлюється в кутах будови, потім переміщається кожні 1-1,5 м. Відповідні дані можна записати на стінах крейдою або маркером.

    Далі знаходиться найвища і найнижча точка і викладається бетонна суміш з використанням металевої сітки. Опори, зведені з пінобетонних, шлакових, газосилікатних блоків, в обов'язковому порядку посилюються. Це можна зробити за допомогою армуючого пояса висотою не менше 15 см.

  Армопояс рівномірно розподіляє навантаження, запобігає деформації стін і захищає плити перекриття від зламу.

  Опалубка збирається з максимально рівних дощок відповідно до отриманих значеннями, тобто межі можуть мати різні значення по висоті. Можна скористатися спеціальним П-образним профілем. Конструкція облаштовується по всьому периметру коробки будинку, включаючи і ненесучі стіни, особливо, якщо будова виконано з легких блокових матеріалів.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ 1 м.кв. ГОТОВОЇ БРУКІВКИ?

Ціни приведені станом на жовтень 2018 року!


Даний розрахунок вартості тротуарної плитки і витрати матеріалів надано виключно в цілях ознайомлення, оскільки вартість укладки залежить від типу грунту, передбачуваного навантаження та типу подушки для бруківки. Зазвичай повну вартість матеріалу (пісок, щебінь, гранвідсів) визначає сам майстер, а у випадку складного візерунку кількість бруківки розраховується спеціальними програмами. Тому слід розуміти, що вартість одного квадратного метру бруківки може дуже кливатися.


СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗБУДУВАТИ СТІНИ З БЛОКІВ?

Ціни приведені станом на жовтень 2018 року!


Починаючи будівництво виникає необхідність підрахувати потрібну кількість блоків і розчину, а також прикинути вартість будівництва. Ми зпростили розрахунок, скориставшись непоганим калькулятором розрахунку кількості будівельних блоків.

Розрахунок робимо на будинок розміром 10*8 м, висота стін 3 м
Є два трикутних фронтони по 1,5 м, кількість вікон 5 по 1,2 х 1 м; 2 дверей по 1,9 х 1 м
Спосіб кладки: половина блоку


СКІЛЬКИ КОШТУЄ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПІНОПЛАСТОМ З ВУЛИЦІ?!

Ціна актуальна станом на жовтень 2018 року!


Мета цього заходу полягає в тому, щоб обмін теплом між, безпосередньо, будинком і вулицею скоротився до максимально-мінімальних розмірів. В результаті витрати на опалення впадуть, а влітку кондиціонер може взагалі не знадобитися. Утеплення фасаду - роботи, що вимагають витрат матеріалів, а також часу і сил фахівців, а тому, звичайно ж, ця робота має певну вартість. Але ціна утеплення повністю окупиться в найближчому часі за рахунок економії тепла.

Є багато способів та матеріалів для утеплення будинку, про які ми розповідали раніше. В цій статті ми проведемо розрахунок вартості утеплення пінопластом з усіма можливими витратами.


СКІЛЬКИ КОШТУЄ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ МІНЕРАЛЬНОЮ ВАТОЮ З ВУЛИЦІ?!

Ціни актуальна станом на жовтень 2018 року!

Мета цього заходу полягає в тому, щоб обмін теплом між, безпосередньо, будинком і вулицею скоротився до максимально-мінімальних розмірів. В результаті витрати на опалення впадуть, а влітку кондиціонер може взагалі не знадобитися. Утеплення фасаду - роботи, що вимагають витрат матеріалів, а також часу і сил фахівців, а тому, звичайно ж, ця робота має певну вартість. Але ціна утеплення повністю окупиться в найближчому часі за рахунок економії тепла.

Є багато способів та матеріалів для утеплення будинку, про які ми розповідали раніше. В цій статті ми проведемо розрахунок вартості утеплення мінеральною ватою з усіма можливими витратами.


СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОБШИТИ БУДИНОК САЙДИНГОМ?!

Ціни приведені на жовтень 2018 року


Як обрати сайдинг і який він буває - ви могли дізнятися в попередніх статтях. Зараз ми прорахуємо повну вартість вінілового сайдингу.

Візьмемо цегляний будинок розмірами 10*8 м, висота стін 3 м. 6 вікон 1,2*1 м, 2 двері 1,9*1 м, розміри двох фронтонів 1,5*8 м.
Карнизний звис візьмемо шириною 0,4 см


СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПЕРЕКРИТТЯ МІЖ ПОВЕРХАМИ?!

Ціни приведені станом на жовтень 2018 року!


Розрахунок плит перекриття справа дуже відповідальна, тому якщо Ви не зіштовхувалися із цим питанням раніше - краще довірити це питання професіоналам та спеціалістам ще на початку розробки проекту будівництва.

Як розрахувати плити перекриття самостійно Ви могли прочитати в попередніх статтях. В цій статі ми наведемо вже готовий приклад розрахунку плит перекриття між поверхами та їх вартості для нашого клієнта по готовому проекту.


СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВСТАНОВИТИ ВОДОСТОЧНУ СИСТЕМУ?!

Ціни приведені станом на жовтень 2018 року!


Як і яку водосточну систему обрати Ви могли дізнатись в попередніх статтях


Тепер прорахуємо вартість пластикової водосточної системи Docke 125/90 на будинок з такими розмірами:
Двоскатний дах з шириною ската 10 м
Висота від землі до карнизу 3,2 м
Довжина карнізного звісу 0,5 м
Відстань між стропилами (крюками) 0,6 м
Фасад будинку з цегли