Блог

Що таке металочерепиця?

 Популярний в Україні покрівельний матеріал - металочерепиця  виготовляється з оцинкованої сталі, покритої зверху спеціалізованим полімерним розчином.
Продукція являє собою досить тонкі профільовані листи, які мають при цьому непоганий міцністю.

Переваги натуральної черепиці

 Керамічну або натуральну черепицю першими в Європі використовували стародавні греки. Підхопили і оптимізували гончарне ремесло покрівельних робіт римляни. З тих часів пройшло більше 4000 років, але принцип виготовлення керамічної черепиці практично не змінився, удосконалюється тільки обладнання виробництва. Сировиною виготовлення такої черепиці є глина. Для досягнення високої якості керамічної черепиці глину різних сортів перемішують в заданих пропорціях. З отриманого матеріалу формується і обпалюється черепиця. Щоб отримати однорідну щільність і однаковий колір готового виробу при випалюванні дотримуються постійну температуру. Сьогодні покрівля з керамічної черепиці – показник благополуччя і достатку.

 

  

Застосування профнастилу

 Сталь - ідеальний матеріал для покрівлі даху: вона міцна і довговічна. Але є один великий мінус: сталевий лист має велику вагу, що неприпустимо для великої площі покриття. У будівельників виникла непросте завдання: як зменшити вагу матеріалу, зберігши при цьому його міцність і жорсткість?

Паркан з профнастилаТак і був винайдений профнастил - легкий сталевий матеріал. Для його виготовлення необхідне гофрування (профілювання) сталевого листа. Його трапецієвидна конструкція дозволяє зберегти початкову жорсткість сталі.

 

Види покрівлі

 Будь ви досвідчений будівельник, або ж початківець, перед вами постане питання вибору прийнятного і якісного виду покрівлі. Щоб зрозуміти, який саме вам потрібен, розглянемо короткі характеристики, переваги і недоліки кожного.


                

Металочерепиця з покриттям поліестер

 Складаючи кошторис на будівництво або ремонт, замовники намагаються підібрати матеріали одночасно недорогі, але досить якісні, щоб бути впевненими в міцності майбутньої будови.
Що стосується покрівельного покриття, багато видів продукції такого плану (натуральна черепиця, профнастил) останнім часом втратили колишню популярність, так як на ринку в даний момент з'явилася обшивка кращої якості, що володіє більш високими технічними характеристиками.Як обрати металочерепицю?

 При виборі покрівлі необхідно обов'язково враховувати, що матеріал купується вами не на один-два роки, на цілі десятиліття. Відповідно, він повинен бути по-справжньому міцним і якісним.
За міцність, як правило, відповідає покриття металочерепиці.Але не тільки цей фактор впливає на кінцеве рішення, так як кожна описана група покриттів представлена кількома виробниками, різними типами покрівлі і, природно, різною вартістю.


Як обрати плиту перекриття

 Пустотні плити відрізняються способом армування. Причому, армування (в залежності від типу плит) може бути виконано з використанням попередньо напруженої арматури або без напруженої арматури. Частіше використовуються плити перекриттів з попередньо напруженою робочої арматурою.

 

                 

 

Якісна металочерепиця

 Вибираючи металлочерепичное покрівельне покриття для Вашого будинку завжди слід пам'ятати, що будівництво будинку  це довгострокова інвестиція, а дах  це, мабуть, головна її частина. Тому на покрівельному покритті економити не варто. Це не предмет розкоші, а необхідність, і від того, наскільки правильно вибрано і змонтовано покрівельне покриття залежить довговічність самої будівлі.


                            

Цинк в металочерепиці

Багато хто думає, що металочерепиця  це просто фарбована сталь. В дійсності її будова складніша. Сталевий лист спочатку з обох боків покривають цинком, і тільки потім на нього наносять кольорове полімерне покриття.


Клінкерна цегла

 Цегла клінкерна застосовують у будівництві не тільки для облицювання фасадів будинків. У ландшафтному дизайні вона використовується при влаштуванні майданчиків, садових доріжок, для мощення тротуарів. Вкрай низьке водопоглинання (менше 3%) і висока морозостійкість роблять клінкерну цеглу ідеальним облицювальним матеріалом. Вражає і довговічність цього матеріалу: фасад може зберігати цілісність і гарний зовнішній вигляд більше ста років. Оброблений клінкерною цеглою будинок буде переходити спадкоємцям, не втрачаючи респектабельного вигляду і якості!